Bivši predsjednik bosanskohercegovačkog entiteta RS Milorad Dodik dugo će pamtiti sinoćnje "gostovanje" u Beogradu. I to ne po dobrom. Dodik je sinoć u beogradskoj dvorani Arena prisustvovao meču između košarkaških selekcija Srbije i Slovenije (106:72).
Kada su navijači primijetili da je Dodik na meču, i to u prvom redu, krenuli su sa zvižducima i negodavanjem. Kako bi prekinuo ovu neugodnu i (ne)očekivanu situaciju, javno poniženi Dodik je pobjegao iz dvorane.
Dodik ponižen i bježi iz Beogradske arene ispraćen zvižducima navijača pic.twitter.com/S8BkY8FQsP
— nebojsa vukanovic (@Vukan79) August 21, 2025

