Potvrdila za Stav
Senaida Kadić-Topalović, koja je jučer pocijepala plakat Elvedina Okerića, članica je NiP-a
"Članica sam NiP-a, ali ovako iskazujem svoj revolt zbog neadekvatno smjera djelovanja. Vidim lica na plakatima i predizbornom materijalu koja su podobna, a ne sposobna. Imamo Adnana Delića koji je isti kao i Semir Efendić. Ista politika se nastavlja, ništa se ne mijenja. Struka se ne pita ni dva posto ni za šta. Dok sam bila u SDP-u imali smo, kako rekoh, jednog Damira Mašića, koji ništa nije uradio za obrazovanje, samo se slikao, a danas imamo Elvedina Okerića i mnoge slične. Ja podržavam mlade ljude, ali neki od njih misle da sve znaju i da ne trebaju ništa učiti", zaključila je Senaida Kadić-Topalović